A clas automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 249
Të tjera , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A clas automat,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A clas automat Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:18 ,

Shitet A Clas Automat lekure sensore Avangard xenon

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Volkswagen Pasat 2010 automat dsg

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:07 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 ,

Makin per merakliiii ���� Automat vw Golf 4 2.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:59 ,

BMW X5

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57 ,

MERCEDES C220 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:57 ,

MERCEDES C300 BENZIN GAZ

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 ,

MAZDA CX-5 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:54 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:49 ,

->Mercedes-benz E 270 cdi Automat-navi-xhama te zinj✔️

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

Aclas automat avangard me dogan

4 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:12 ,

mercedes benz A170 automat okazion

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:28 Dyqani ,

A 200 NAFT AUTOMAT NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:25 Dyqani ,

OKAZION A CLASS 1.5 BENZIN AUTOMAT NDERROHET !!

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:33 ,

Ford mondeo Lungo(Automat) full option

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 17:40 ,

Mercedes benz A class Automat 170 benzin+gaz 2006

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:56 ,

Paket benzi

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 10:04 ,

A Clas Automat Nafte180 Viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 19:42 ,

OKAZION!!!Shitet a clas automat 160 nafte

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur⛔️⛔️

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:52 ,

Ne shitje

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:11 ,

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 8300 Euro

83 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 13:04 ,

Mercedes a clas 1.7 naft kamjo automat 1900€

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 16:13 ,

Mercedes-Benz C220 EVO AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 20:24 ,

✅Mercedes benz B200 CDI FULL OPSION

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:01 ,

A Clas 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 11:01 ,

A Clas 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 08:40 ,

A Clas 2001

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 13:58 ,

SHITET MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI AUTOMATIK

4 500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:16 ,

Mercedz benz A clas

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:16 ,

Mercedz benz A clas

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:16 ,

Mercedz benz A clas

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:16 ,

Mercedz benz A clas

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 16:45 ,

Shitet c class 220 automat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 11:27 ,

A clas

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 14:24 ,

Mersedez benz A clas 150 benzin gas automat

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 15:38 ,

A class 1.7 cdi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 11:28 ,

Shitet Benz Aclas 170 naft 2700€

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A clas automat | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

A clas automat A clas automat

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione