Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

9200€ - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 9200€,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 9200€ Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Sht 17:45 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Tokë Ullishte në Mjull Bathore TIRANË

80 EUR

08 Shk 18:54 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Makina udhëtimi , Kavajë

Vario

9 200 LEK

13 Dhj 12:59 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Toke ne Shitje ne Vishnje!

828 000 EUR

26 Qer 07:08 Makina , Tiranë

Audi A4 2012 2.0 tfsi benzine-gaz

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 12:33 Makina , Elbasan

C 250 AMG

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 20:28 Makina , Tiranë

OKAZION!! Shitet VW PASSAT TDI SEL (E sapo ardhur nga USA)

9 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 11:15 Makina , Fier

Shitet volsvagen tiguan

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 17:22 Motoçikleta (mbi 50cc) Të tjera , Durrës

1050

1 050 LEK

Viti: 2019
30 Maj 23:19 Makina , Tiranë

Toyota Prius

8 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 15:06 Makina , Tiranë

Shitet ML 2013 Blue tec

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Pri 23:33 Makina , Tiranë

Shitet VOLKSWAGEN PASSAT TDI SE

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Mar 06:04 Të tjera , Tiranë

LIEBHERR R954C

100 EUR

11 Shk 08:48 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të tjera , Elbasan

Sobe drush

6 000 LEK

03 Shk 09:42 Makina , Tiranë

Shitet Toyota highlander hybrid

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Qer 13:56 Motoçikleta (mbi 50cc) Touring , Tiranë

Shitet

9 300 EUR

Viti: 2012
28 Dhj 08:58 Makina , Tiranë

BMW X5 dizel

9 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 9200€ | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione