7 vende | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 vende ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 7 vende Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:11
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28
Linku:
,

Caddy Max 2012 kady kadi cady cadi VW Volkswagen

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 16:48 ,

TOYOTA KOROLLA 2007 NAFTE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

"" OKAZION"" Opel zafira vetem nderrohet...

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:06 Dyqani ,

VW Touran 2.0 Nafte Viti 2006 7 vende U SHIT FLM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:00 ,

B class 200 nafte automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:00 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:47 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE GAZ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:44 ,

��nderrohet��4×4 captiva

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:33 Dyqani ,

VW CADDY 1.6 BENZIN 7 VENDE VITI 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:27 ,

Ford Explorer 2013

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:00 ,

Audi Q7 3.0 Diesel S Line Fabrike Panorama Tv 7 vende

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:27 Dyqani ,

okazion Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:13 ,

Nissan Qashqai+2

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:12 Dyqani ,

Toyota Corolla Verso

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 Dyqani ,

Volkswagen Touran 1.9 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:03 Dyqani ,

VW Touran 2.0 TDI

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:56 ,

����Volvo XC90 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:32 ,

Shitet volvo xc90 okazion

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 ,

opel zafira

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 ,

Mazda 5 Benzin Gaz 1.8 Viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:55 ,

Opel Zafira 1.9 naft, 7 vende

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:06 ,

VW TOURAN R-Line AUTOMAT FULLLLLL GJERMANIA����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Dyqani ,

Honda FRV nafte 6 vende manuale 6 marshe 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45 ,

Ford Explorer Xlt Benzine-gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:31 Dyqani ,

Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 ,

♥️Volvo XC90 Benzin/Gaz 2010❤

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:07 ,

�� SHITET TOYOTA PRADO ��

14 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

VW Touran 2.0 nafte 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:06 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 Benzine Automatik

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:57 ,

Mercedes Benz viano 3.0 blueficence, automatike 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

Discovery 3 ne supergjendje!!!

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:30 ,

OKAZION!!!Shitet ose nderrohet seat viti 2016

20 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:26 ,

OKAZION!!!Shitet ose nderrohet Seat viti 2016

20 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:28 ,

Hondai Terracan .. super gjendje ... okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:11
Linku:
,

VW Touran 2.0 nafte 2011

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

��VW TOURAN 1.9 NAFTE ~ 2007 ~ KAMBIO MANUALE ~ 7 VENDE��

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45 ,

Volvo XC 90 2004 2.5 Benzine Gas Automat 7 Vende

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:35 Dyqani ,

CADILLAC ESCALADE-6.0 Benzin + Gaz + HYBRID-FULL OPTIONS

25 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:35 Dyqani ,

Ford Explorer 3.5 Benzin Gaz LIMITED-2013-FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 Dyqani ,

Ford Excursion 6.0 Diesel-2005-XHAMA TE ZINJ ORIGJ

13 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:34 Dyqani ,

MERCEDES BENZ R350 Benzin-2012-PANORAMA-XHAMA TE ZINJ-FULL

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:47 Dyqani ,

NE SHITJE C-CROSSER 2007

5 670 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:40 ,

Okazion

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16 ,

Volkswagen Caddy kadi cadi cady Maxi 2.0 naft 2016 VW

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:00 ,

SHITET/ MAZDA/5/ VITI 2006/1.9/ NAFTE /7/ VENDE

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:23 ,

��OKAZION�� Ford Galaxy 1.8Tdci 7 vende ulese

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:23 ,

��OKAZION�� Golf 6 Automatik 1.6 tdi

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:56 Dyqani ,

MERCEDES BENZ GLS 450 AUTO PENTA

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 14:34 ,

GL 320 4 MATIC

9 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 7 vende | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione