500 viti 2013 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 500 viti 2013,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 500 viti 2013 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:51 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:03 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:21 ,

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:20 ,

Golf 6 OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:29 ,

Mercedes Benz E280 benzin/gaz 2007

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:24 ,

Ford Focus

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:29 ,

❌SHITET C300 4MATIC*AMG-edition/VITI 2013/AUTOMAT❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:20 ,

Ford Focus 2.0 Benzine / Viti 2013 OKAZION

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 14:04 ,

Ford Fokus 2.0 Benzine 2013 Impiant Gazi ✅ okazion❌

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 19:15 ,

Okazion Ford focus 2013

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 09:52 ,

FIAT 500 ABARTH

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 12:01 ,

Porsche Cayenne 4.8 Turbo (500 kuaj fuqi)

31 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 11:33 ,

Fiat Abarth

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 20:44 ,

FIAT 500 2013

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Mar 16:20 ,

Mercedes Cls 500 4Matic

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 16:10 ,

Ford Focus pershtatshem per gas 100%✅ 2013

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 21:13 ,

BMV

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 18:46 ,

OKAZION SHITET MAZDA 5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Jan 13:24 ,

B class 180 CDI AVANTGARD

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 13:24 ,

❌OKAZIOON❌ A class 180 CDI ELEGANCE AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 22:24 ,

��OKAZION�� Mercedes Benz ML 350 2013. 20800€ I Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 14:04 ,

Okazion c 220 Automat

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 08:46 ,

Mercedes Benz ML 350 AMG Line 2013 - Panorama - FULL Option

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 22:20 ,

��OKAZION�� Mercedes ML 2013 . 20800 € i Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 12:31 ,

��OKAZION�� Mercedes Benz ML 350. 20800€ I Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 15:01 ,

Shitet fiat 500 automat benzin+gaz viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Jan 10:11 ,

ML 350 Blutech Nafte 2013 ✅Distronic+ Full Led ��

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 21:11 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec ��OKAZION��20800 Euro

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Jan 17:27 ,

OKAZION Mercedes Benz ML 350 2013 Bluetec 20800€

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 20:56 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2013. 20800€ ��OKAZION��

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 20:56 ,

Mercedes Benz ML 2013 bluetec 350��OKAZION��20800 Euro

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 15:37 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2013 OKAZION 20800€

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Dhj 11:28 ,

OOOOOOOKAZIOOOOON VITI 2013

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 23:17 ,

Mercedes Benz ML 350 2013 ��OKAZION��20800€ i diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 20:13 ,

OKAZION Mercedes Benz ML 2013 350. 20800€ i Diskutueshem

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 11:14 ,

Mercedes Benz ML 2013 ��OKAZION���� 20800 Euro ��

20 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 09:39 ,

Fiat 500 viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 18:07 ,

Shitet Fiat 500 automat 2013 benzin + gaz

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Korr 11:48 ,

BMW 320 i VITI 2013 AUTOMATIK FULL ����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Qer 09:31 ,

U SHIT..

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 22:26 ,

Vw Touareg viti 2013

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 09:49 ,

Mercedes-Benz S400 Hybrid Extra Lungo Presidencial

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 10:50 ,

Ml350 super full 2013 50.000 km origjinale

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 12:10 ,

Fiat 500 2013 ����

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 500 viti 2013 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione