4x4 ne Shitje | Njoftimet ne GJithe Shqiperine


Gjeni makina 4x4 në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Njoftimet ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftime për makina 4x4 në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet per Makina 4x4 dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat 4x4 në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.20 Pri 18:43
Linku:
Dyqani ,

FIAT FREEMONT, VITI 2012,AUTOMATIKE,4X4,2.0 NAFTE, 6+1 VENDE

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:57
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:22
Linku:
Dyqani ,

RANGE ROVER SPORT, VITI 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 11:09
Linku:
,

Hyundai 4x4 Okazionnn 3600 euro

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 15:24 Dyqani ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 SWITZERLAND ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:22 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:21 ,

Fiat Sedici Okazion 1.9 Diesel

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:17 ,

MERCEDES C300 AMG

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:16 ,

Benzin Gaz c180

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

OKAZION Peugeot 508 Hybrid 2012

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:15 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:14 ,

Suzuki Jimny -Automat- ���� 1.3 benzine 4x4��

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:14 ,

Hyndai ix 35 nafte 2.0 manual 2011.nderohet

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:14 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz GLA200

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz GLK220 Bluetec 4Matic

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz ML350 4Matic

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Dyqani ,

Volvo XC60 4X4 Automatik

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:10 Dyqani ,

BMW 530d XDrive Panorama FullExtra Perfekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 ,

VOLVO XC60, NAFTË AUTOMAT 2017

31 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:08 ,

Shitet Toyota rav4 2.0 naft 4x4 me letra per 1 vit Okazion

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 ,

Golf 6 OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04 ,

OKAZION Audi A4 3.0 Sline Benzin/Gaz

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:03 ,

Okazion shitet toyota rav4 4x4

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:03 ,

TOYOTA RAV 4 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:02 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 ��AUTOMAT SUPER��

4 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:01 ,

SUBARU IMPREZA 4X4

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

��BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0�� AUTOMATIKE SUPER��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:01 ,

-Ford Kuga 2.0 Diesel Automat////-Full Panorama!!!!!

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:00 ,

2011 Mercedes Benz C300 4matic AMG-Line

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:00 ,

��VOLKSVAGEN PASSAT 2009�� NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE��

3 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00 ,

-Audi A6 S-Line 3.0 Tdi Quattro Automat///-Full Opsion!!!!

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 ,

��RENAULT CLIO 1.2 ��BENZINE VITI 2007 SUPER��

1 998 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

��BMW E90 1.8��BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:58 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

Opel Astra 2.0 dissel,2010 automatike

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:57 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:57 ,

BMW x5 xdrive3.0i pa taks lluksi 7vende MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Makina 4x4 në Shitje në Gjitë Shipërinë


Gjej makina 4x4 të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet per Makina 4x4, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina 4x4 me qera ditore, Makina 4x4 me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Nëse jeni në kërkim të një makine 4x4 të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje.


Krijo njoftime per Makina 4x4 ne Shitje


Dëshironi ta shisni makinën 4x4 tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve per Makina 4x4 në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni.

  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë All Category
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë Makina
  • 4x4 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • 4x4 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione