413 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 413 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 413 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:17 ,

Mercedez Sprinter 413 Cdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:41 ,

Mercedes Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 23:24 ,

‼️ Minibus 22+1

1 200 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Jan 18:58 ,

OKAZJON

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:44 ,

SPRINTER VIP

30 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 19:29 ,

shes

8 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 14:25 ,

Sprinter 413 vit prodhimi 2005 vende 20+1

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Jan 05:33 ,

Okazion Sprinter 413

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Dhj 04:39 ,

Sprintrr

12 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Dhj 19:39 ,

Shitet Sprinter Buss 413

8 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:51 ,

Mercedez_benz

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 15:03 ,

shes

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:37 ,

Mercedez-benz 413

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 13:45 ,

Sprinter 413

6 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 17:26 ,

Mercedes benz cdi

18 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Tet 08:49 ,

Sprinter

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 21:41 ,

Sprinter 413 cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 413 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

413 413 413 413 413 413 413 413 413 413

Në fillim