240D | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 58
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 240D,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 240D Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Pri 11:15 ,

240D ne shitje

1 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 13:36 ,

Mercedes Benz E280 dizel 1982

4 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 11:06 ,

SHITET MOTOR 240D PER W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 11:06 ,

SHITET PER PJES MERCEDES W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 17:24 ,

OFROJM TE GJITHA PJESET PER MERCEDES BENZ W123

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Mar 17:23 ,

Shes Disk freksioni dhe specidisk per W123

80 LEK

Viti: 1981
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Shk 18:29 ,

Shitet

15 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 16:48 ,

Mercedes benz 240d

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 17:27 ,

Mercedes-Benz 240D 1984

7 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 14:52 ,

Mercedes 240D pjese kembimi

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 20:16 ,

Shitet Mercedes 240 per pjese

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 20:16 ,

Mercedes Benz 240d 1981

4 999 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 03:50 ,

shitet

10 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 22:33 ,

Mercedes Benz 240D

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 14:02 ,

Mercedes-Benz 240

4 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 00:18 ,

Shitur Guarnicion Xhami w123 w108 w114 w201 240D

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 14:13 ,

mercedes benz

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 20:27 ,

Mercedes-benz 240d

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 18:26 ,

Mercedes 240D me motor 200

Viti: 1981
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 14:49 ,

Merceder-benz 240D

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Korr 23:16 ,

W123 240D

3 000 000 LEK

Viti: 1983
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 03:41 ,

Shitet W123 me motor 240d

25 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Shk 20:54 ,

Ford tranzi 240T

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 17:32 ,

shite/ nderrohet mercedes 240d /w123

4 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Dhj 12:36 ,

Mercedes 240 funeral

Viti: 1986
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 12:09 ,

MERCEDES BENZ 240D W123

6 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 16:28 ,

Mercedez Benz 240 w123

1 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 21:22 ,

Mercedes-Benz W123 240D

6 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 19:13 ,

Mercedes-benz W123 240D

70 000 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Pri 18:39 ,

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 13:11 ,

Mercedes 240D

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 21:51 ,

Mercedes-benz 240D

1 700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 11:59 ,

Mercedes benz 240d 1983 kamjo automatike

1 300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 09:33 ,

Mercedes benz 240D

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 08:08 ,

Mercedes 240d cdo gje origjinale

7 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 12:51 ,

Mercedes benz 240d 1982

10 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Sht 10:03 ,

Mercedes benz 240D

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 240D | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

240d 240d 240D 240D 240d 240D 240D

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione