2016 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2016,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2016 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:32
Linku:
Dyqani ,

❗️❗️OKAZION ❗️❗️E 250- 121 Km-Viti 2016‼️

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:57
Linku:
Dyqani ,

Shitet C250 V6 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:53
Linku:
,

Ford Mustang

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 22:44 ,

S350 Diesel vp 2016 sapo ardhur dogan e paguar look AMG 6.3

42 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:42 ,

Nissan Versa

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 22:41 ,

Mercedez Benc C 300 Benzin Panorama Amg Line Super Full

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:37 ,

MB GLE 350/AMG LINE /

49 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:27 Dyqani ,

OPEL CORSA, VITI 2016, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

6 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 22:14 ,

SHITET AUDI A7

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:08 ,

R-line , 4 motion, 240 hp

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:05 ,

Audi A4 2016 naft 2.0

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:05 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:04 ,

Audi A6 Quattro

18 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:00 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:00 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:48 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:44 ,

Audi A4 2016 - Gjendje perfekte - 55,000 KM

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:30 ,

Passat B8 2.0 TDI R line AUTOMATIC 110KW/150PS

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:29 Dyqani ,

MB GLE 350 DIEZEL AMG Line Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:24 ,

Toyota auris ibrida 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:23 ,

Okazion !! Ford Fiesta viti 2016 !! 5400 €

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:06 ,

Ford focus

6 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:59 ,

Audi

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:50 ,

OKAZION:MERCEDEZ, E 220, AUTOMAT,4MATIC 2016 FULL,

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:26 ,

*OKAZION* BMW 328d xDrive Wagon

22 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 20:19 ,

Ford Explorer Sport 2016, FULL(Nderohet)

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:53
Linku:
,

Ford Mustang

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:42 Dyqani ,

✅ OKAZION AUDI A4 GAZ-BENZIN QUATTRO S-LINE ✅

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32
Linku:
Dyqani ,

❗️❗️OKAZION ❗️❗️E 250- 121 Km-Viti 2016‼️

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:06 ,

SHITET AUDI Q3 2016 S LINE QUATRO

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:59 ,

FORD KUGA 2016 AUTOMATIKE SUPER OKAZION

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:42 ,

Golf 7 2016 AUTOMAT

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:30 ,

SHITET RANGE ROVER SPORT 2016 FULLL

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2016 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2016 2016 2016 2016 2016

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione