200d | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 200d,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 200d Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:23 ,

OKAZIONN BMW X1 200D X.DRIVE 2010 PERFEKTTT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:07 ,

Mercedes-Benz 200D

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 11:15 ,

Shitet w124

1 550 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 09:12 ,

Shitet

1 700 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 19:02 ,

Shitet 200D 1991 manual

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Pri 02:04 ,

Volvo V50

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 11:04 ,

Mercedes C 220

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Pri 11:04 ,

Mercedes C 220 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Pri 11:04 ,

Shitet c class 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Pri 10:00 ,

Mercedes Benz 200D

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 08:03 ,

Mercedes Benz 200D

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 18:53 ,

Mercedes Benz 200D 1990

1 590 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 09:27 ,

Mercedes Benz 200d Viti 1987

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 22:30 ,

kerkoj

17 002 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 16:29 ,

124w

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 12:25 ,

200 d

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 18:19 ,

Benz w124

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 20:47 ,

Mercedes benz

1 000 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 17:27 ,

Mercedes-Benz 240D 1984

7 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 14:55 ,

Shes mercedes benz 200d

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 17:17 ,

SHITET MERCEDES BENZ 200d

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 21:16 ,

Mercedez benz

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Nën 21:06 ,

Mercedez Benz C Class 200d

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Tet 11:47 ,

Mercedez Benz c class 200d

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Tet 23:40 ,

CLA 200d SUPER GJENDJE (89000 KM)

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Tet 11:21 ,

Benz 200D

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Sht 16:07 ,

OKAZIONN 24 ORE AUDI A4 200D AUTIMAT 2009 SUPER

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 18:15 ,

200D

1 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 23:52 ,

C200 super gjendje

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 17:04 ,

Mercedez benz 200D

1 700 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 21:05 ,

Benz 200D

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 11:41 ,

Fatjon

70 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 18:09 ,

Mercedes 200 dizel

600 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Gush 11:50 ,

MERCEDES 124 200D

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 21:11 ,

Mercedes w124 200D

1 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 14:32 ,

Mercedes-Benz

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 11:09 ,

Mercedes benz

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 19:11 ,

Mercedez benz 200D

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Qer 21:42 ,

SHITET MERCEDES-BENZ

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 200d | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 200d në kategorinë All Category
  • 200d në kategorinë Makina
  • 200D në kategorinë Makina
  • 200d në kategorinë Automjete

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione