Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1975 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1975,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1975 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Sht 07:28 Makina , Elbasan

SHITET NDERROHET

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 18:51 Dyqani Makina , Tiranë

VW BEETLE

10 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
16 Mar 22:44 Motoçikleta (mbi 50cc) Skuter , Tiranë

Piago

3 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Nën 11:58 Makina , Durrës

Mercedes Benz MB-115

10 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 14:19 Makina , Tiranë

Volkswagen beetle 1975

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Sht 00:28 Makina , Tiranë

Shitet

3 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
31 Tet 20:58 Makina , Has

shitet passat 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 20:48 Makina , Librazhd

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 11:56 Makina , Durrës

Mercedes Benz 115 MB

10 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 22:27 Makina , Vlorë

fiat makine epoke 1975 me dogan.cmimi.okazion

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 17:29 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Beetle

12 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Gush 07:07 Makina , Shkodër

Citroen 2cv 1975

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Korr 19:02 Makina , Tiranë

Volkswagen Beetle 1975

12 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Maj 10:36 Makina , Tiranë

SHITET WOLKSVAGWN BWETLE '75

1 LEK

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Maj 23:10 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vlorë

OKAZION 2 VESPA

900 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
22 Pri 14:09 Shtëpi , Tiranë

Shpi e vjeter

50 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Shk 19:34 Makina , Lushnjë

Jaguar XJ6C

50 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 21:23 Makina , Elbasan

qera& shitet 1975

15 000 EUR

31 Korr 18:21 Makina , Kavajë

Ford Mercury

3 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Shk 11:53 Makina , Tiranë

Shes alfa spider 1975 15.000 euro

15 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Mar 18:49 Makina , Librazhd

VW Volkswagen

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1975 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione