Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

170,000 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 170,000,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 170,000 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:02 Makina , Durrës

❌️OKAZION❌️ Alfa Romeo Giulietta Automatike,Gaz/Benzin

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:20 Makina , Tiranë

BMW X5

28 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:08 Makina , Durrës

Shitet A Class viti 2006 sapo ardhur nga Gjermania me dogan

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:54 Makina , Elbasan

Audi A4 Automat S-Line

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:12 Makina , Tiranë

Toyota Auris 2009 e sapoardhur nga Belgjika

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 20:58 Makina , Fier

Veizaj Auto Fier

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 09:00 Makina , Durrës

Opel Astra sports

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 22:14 Makina , Pogradec

Mercedes benz E 280 CDI

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 09:26 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

08 Sht 09:10 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

07 Sht 09:08 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

05 Sht 14:24 Makina , Korçë

daewo 2002

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Sht 18:40 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

01 Sht 15:58 Makina , Fier

Veizaj Auto Fier

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 11:33 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

31 Gush 10:11 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

29 Gush 13:59 Makina , Durrës

Audi Q7 3.0TDI

14 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Gush 08:31 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

28 Gush 12:10 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

27 Gush 20:21 Makina , Lushnjë

OKAZION

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 15:49 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

26 Gush 11:18 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

25 Gush 18:18 Të tjera , Tiranë

Dhome frigoriferike

170 000 LEK

04 Gush 12:53 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 2011 BENZINE/GAZ AUTOMATIKE

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 10:38 Makina , Tiranë

OKAZIONNN HYUNDAI SANTA FE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Pri 23:39 Makina , Tiranë

Shitet Skoda Yeti 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 10:04 Makina , Tiranë

U shit. FLM

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Mar 21:28 Makina , Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 10:51 Makina , Tiranë

Ford Focus 1.6 dizel 2007

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 18:16 Makina , Krujë

Shitet Mercedez Benz avangardë 220

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 16:42 Makina , Fier

Passat cc

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 13:13 Makina , Durrës

Shitet Fiat Punto

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 03:48 Makina , Elbasan

Polo

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Dhj 03:48 Makina , Tiranë

Golf V viti 2007

8 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Dhj 13:31 Makina , Tiranë

Golf V viti 2007

8 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Dhj 17:00 Dyqani Makina , Shkodër

S Class Full Option 350 bluetec

19 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Dhj 12:41 Makina , Tiranë

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 17:47 Makina , Tiranë

Shitet Golf 6

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 15:00 Makina , Lushnjë

Volkswagen caddy maxi

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 22:32 Makina , Durrës

c class avangard

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 170,000 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione