0694250044 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 0694250044,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 0694250044 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:54 ,

Jeep Patriot Limited Edition 2.4 Benzine Kambio Automatike

6 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:54 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2011 Final Edition Full Opsion

12 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:54 ,

Okazion Fiat 500 Sport 2012 Euro 5 Sallon Lekure Disengo

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:53 ,

VW Passat Sel Premium 2.0 TDI Super Full Opsion 2013

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:53 ,

Mercedes Benz C 230 Benzine Viti 2007 Kambio Automatike

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:52 ,

Mitsubishi Outlander 3.0 Benzine + Gaz Kambio Automatike

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:52 ,

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2010 Full Opsion ����

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:52 ,

Mercedes Benz C 280 Benzine Viti 2007 Super Perfekt

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:05 ,

BMW Seria 3 Viti 2009 Facelift Kambio Automatike Perfekte

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:05 ,

❌ Shitur ❌

18 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 15:11 ,

Shitet . BMW 530D Nafte F10 Viti 2011 Ardhur Nga Gjermania

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 11:37 ,

❌ Shitur ❌

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:53 ,

❌ Shitur ❌

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 08:18 ,

❌ Shutur ❌

11 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 12:27 ,

❌ Shitur ❌

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 08:18 ,

❌ Shitur ❌

8 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 08:18 ,

❌ Shitur ❌

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 10:35 ,

❌ Shitur ❌

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 11:57 ,

���� U Shit ����

9 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 10:25 ,

���� Shitur ����

7 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 19:46 ,

���� Shitur ����

6 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Nën 12:09 ,

���� Shitur ����

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 22:42 ,

❌ Shitur ❌

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Tet 22:42 ,

❌ Shitur ❌

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Tet 11:21 ,

❌ Shitur ❌

10 360 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 18:43 ,

❌ U Shit ❌

10 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 10:32 ,

Mercedes Benz ML 320 Bluetec 2009 Super Full ����

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 00:08 ,

✅ Shitur ✅

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 08:54 ,

✅ Shitur ✅

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 21:04 ,

✅ Shitur ✅

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 00:03 ,

U Shit ✅

9 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 21:59 ,

✅ Shitur ✅

9 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 15:06 ,

✅ U Shit ✅

9 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 12:42 ,

✅U Shit ✅

7 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 13:18 ,

✅ U Shit ✅

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 19:20 ,

U Shit ��

13 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 19:29 ,

U Shit ��

12 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 00:19 ,

U Shit ��

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:15 ,

AUDI Q5 VITI 2012 PREMIUM TAVAN XHAMI PANORAMIK

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Shk 10:52 ,

U Shit ��

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 20:02 ,

U Shit ��

14 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 20:22 ,

Okazion Audi Q5 Premium 2012 Tavan Xhami Panoramik

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 19:08 ,

U Shit ��

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 12:13 ,

U Shit ��

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 21:18 ,

U Shit ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 13:31 ,

U Shit ��

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 0694250044 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

0694250044 0694250044 0694250044 0694250044

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione