0692922333 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Automjete , 33

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 0692922333,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 0692922333 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Pri 21:36 ,

Turan Atomat

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 14:35 ,

Blejm makina per pjes kembimi

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 10:53 ,

Shitet Golf 5 viti 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 13:58 ,

SHITET 3.300 Euro

3 300 EUR

07 Tet 20:11 ,

Shiten Disje 14 per golf 4 dhe polo

220 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 20:58 ,

Shitet Audi A4 viti 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 22:45 ,

VW Golf 5 Naft

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 18:55 ,

Smart Forfour Benzin Atomat Panoramik

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 17:36 ,

VW Golf 4 Benzin- Gaz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 13:33 ,

Benc Benzin-Gaz

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 10:16 ,

VW Golf Benzin-Gaz

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:08 ,

Smart ForTwo benzin

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 22:06 ,

Ford Focus 1.6 benzin

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 22:13 ,

smart

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Mar 07:51 ,

Ford Focus Benzin

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 19:34 ,

VW Golf 4 1.6 Benzin-Gaz

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 22:02 ,

Fiat Stilo Benzin-Gaz 2002

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 10:18 ,

Ford Focus 1.6 benzin

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 18:45 ,

Opel corsa 1.7 Naft

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 10:10 ,

Opel Corsa

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 18:27 ,

Golf 4 1.9 Naft super golf

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 19:09 ,

VW Golf 4 Benzin Gaz -99

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 20:39 ,

Golf 4 1.9 Naft

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 21:00 ,

VW Golf 4 -98

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 19:43 ,

VW Golf 4 tdi -98

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 22:06 ,

Fiat punto shitet, nderrohet.

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Korr 09:03 ,

Fiat punto,Nderrohet, shitet.

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 22:00 ,

Fiat Punto -99

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 20:12 ,

Golf 4

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 20:41 ,

Opel astra

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 22:04 ,

Opel Astra -06

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 0692922333 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

0692922333 0692922333

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione