Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c220 2006 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c220 2006,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj c220 2006 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:31 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C220 , Viti 2006 Kambio Automatike

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:30 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz C220 CDI SW

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:06 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:20 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:10 Makina , Fier

FIAT 1.3 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

2 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:36 Dyqani Makina , Fier

Mercedes Benz C220 CDI Diesel-2006-AUTOMATIK-TARGA AA

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 10:11 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ CLK220 dizel MUNDESI NDERRIMI

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:04 Makina , Tiranë

Tiranë

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 15:36 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 12:13 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 12:13 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 12:13 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 13:03 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Sht 13:03 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 12:36 Makina , Fier

C220 AUTOMAT 2006

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 17:47 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 ����

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 15:01 Makina , Fier

C220 Mercedes - Benz

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Sht 16:10 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W203 C220 CDI 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 14:52 Makina , Tiranë

C220 Sport Edition 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 10:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W203 C220 CDI 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 09:23 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c203

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 09:08 Makina , Korçë

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 17:19 Makina , Tiranë

��Shi8, mercedes benz, (211), e clas, avantgarde ��

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 09:56 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz C class 220d

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:29 Makina , Vlorë

Mercedes w203 ne gjendje shum te mire.

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 09:48 Makina , Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c220 2006 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione