Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pukë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pukë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Tet 18:25 Makina , Pukë

Pasat 2008

55 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 22:06 Makina , Pukë

Volkswagen

62 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Tet 15:02 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet

80 LEK

28 Sht 17:43 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet

90 LEK

27 Sht 19:16 Makina , Pukë

SKODA MDZ 24

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Sht 10:54 Kafshë në fermë , Pukë

Edha +dhi

90 LEK

20 Sht 10:48 Shitja me shumicë/Mall Prodhime bujqësore/Bimë , Pukë

Vere e kuqe

150 LEK

19 Sht 19:51 Makina , Pukë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 00:05 Kafshë në fermë , Pukë

Dhi veni

100 LEK

17 Sht 22:37 Makina , Pukë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Sht 22:24 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet

100 LEK

15 Sht 00:44 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Pukë

goma

400 EUR

09 Sht 21:00 Makina , Pukë

golf 5 2.0

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 15:34 Kafshë në fermë , Pukë

Shes kotele

200 EUR

04 Sht 15:26 Kafshë në fermë , Pukë

Shes 3 kotele

50 EUR

19 Gush 22:32 Makina , Pukë

Benz c class 220

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 14:54 Makina , Pukë

Kerkoj Benz 190 ose 200

600 EUR

07 Gush 14:45 Makina , Pukë

Kerkoj Benz 190 ose 200

600 EUR

01 Gush 23:25 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Pukë

Pasqyr volsvagen t5

150 LEK

01 Gush 03:51 Makina , Pukë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 20:54 Makina , Pukë

BMW

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 19:02 Makina , Pukë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 14:06 Makina , Pukë

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Korr 21:38 Makina , Pukë

Landini

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Korr 23:46 Veshje/Këpucë Unisex , Pukë

Shitet

10 LEK

23 Qer 09:19 Makina , Pukë

Shes Autobus - Cmim i diskutueshem !

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 21:14 Makina dhe Inventarë Për restorane dhe kafene , Pukë

Paisje per akullore

2 950 EUR

14 Maj 16:12 Makina , Pukë

Mercedes 413 CDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 22:00 Kafshë në fermë , Pukë

Tufa

30 Pri 20:31 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa

15 000 LEK

27 Pri 09:50 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa e dhive

1 LEK

23 Pri 12:44 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa

1 LEK

22 Pri 19:22 Makina , Pukë

Okazionnnn sprinter 1999

4 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 22:26 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa

1 LEK

18 Pri 11:59 Makina , Pukë

Shes

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 11:42 Makina , Pukë

Shes makin

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 19:00 Kafshë në fermë , Pukë

Shitet tufa

01 Pri 11:30 Aksesorë dhe Orë Unisex , Pukë

Shpat

500 EUR

01 Pri 11:10 Shitja me shumicë/Mall Veshje dhe Tekstil , Pukë

Shpat

500 EUR

20 Mar 18:23 Makina , Pukë

Fiat Dino dizel

50 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione