Pukë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pukë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Korr 21:58 ,

Audi a6

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 11:43 ,

Shitet Nisan Micra

3 000 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 16:47 ,

Toyota hilux

17 Pri 23:28 ,

Mercedes benz kamjoncin

4 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 13:21 ,

benc 208 2.0NAFTE

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 13:38 ,

mitsubishi

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 18:08 ,

Audi A6 dizel

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 15:18 ,

Shitet Nisan Micra

300 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 22:15 ,

Seat Arosa dizel

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 11:11 ,

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 14:09 ,

Shitet per arsye emigrimi

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 13:11 ,

Land Rover Discovery 4x4

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 17:57 ,

iPhone 5s

26 000 LEK

17 Dhj 12:28 ,

Shitet iPhone 6

50 000 LEK

05 Dhj 18:05 ,

MAN KAMION

450 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Dhj 13:41 ,

Shitet ne gjendje te mire

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Nën 10:44 ,

audi

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 18:25 ,

Golf 3

1 600 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 18:29 ,

Mercedez benz e class 200 ..89'

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 07:08 ,

shiten dhi vendi

12 000 LEK

22 Tet 14:07 ,

shes dhi vendi

12 000 LEK

13 Tet 08:09 ,

Sony Xperia Z

110 EUR

28 Sht 15:44 ,

Golf 4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione