Pukë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pukë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Jan 19:36 ,

Mercedes Sprinter 2.2

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 15:15 ,

Shitet

1 600 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 02:01 ,

Shitet ose nderrohet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 19:58 ,

Shitet ford focus super gjendje(OKAZION!!!!)

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 20:55 ,

Ford Fusion

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Dhj 20:54 ,

Mercedez Benz c.class 200 CDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 15:09 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 19:59 ,

Golf

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 14:43 ,

Shitet Mercedez -Benz C-class 220

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 09:03 ,

Mercedes

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 08:47 ,

Mercedes

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 10:05 ,

Kamionqine T5

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 16:46 ,

Shitet Golf 5, Viti 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 09:38 ,

Ford

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Nën 19:30 ,

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 08:46 ,

Ford

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 12:23 ,

SHITET VW GOLF 5

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 12:03 ,

Shitet VW Golf MK5

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 02:57 ,

Toyta corolla verso

5 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Nën 21:38 ,

MERCEDES BENZ 240..VITI 1981 KAMBIO AUTOMATIK

3 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 16:18 ,

Shitet Apartament OKAZION !!!

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
28 Tet 17:28 ,

Shqiperi

26 Sht 16:55 ,

Mercedes Sprinter 11+1

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 18:10 ,

kerkoj fouristrade per mal

1 000 EUR

27 Gush 22:09 ,

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 11:27 ,

Goma

8 000 LEK

01 Gush 22:14 ,

Nissan Qashqai 1.6

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Korr 23:34 ,

Nissan Patrol 3.2 Naft 98

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Korr 19:13 ,

Golf 4

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 12:07 ,

Benz c class

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:41 ,

Shitet

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione