Pukë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pukë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Korr 18:47 ,

mini cooper 1.6 benzin\gaz

Historiku i makinës

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 10:30 ,

VW T5 2.5 me klim 4×4

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 15:04 ,

mini cooper 1.6 Benzin/Gaz

Historiku i makinës

2 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 13:47 ,

FADROM HANOMAG 44 Gjermane

Historiku i makinës

8 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:46 ,

mini cooper 1.6 benzin/gaz

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 14:40 ,

Shes Golf 4

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 14:57 ,

Land Rover discovery off road

Historiku i makinës

4 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 17:02 ,

4000€

Historiku i makinës

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 18:56 ,

shitet mercedes benz w211 E320 cdi viti 2005

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 14:36 ,

Shes golf 4 1.4benzin gaz

Historiku i makinës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Qer 09:53 ,

Shitet

Historiku i makinës

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 14:27 ,

Audi

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 21:10 ,

Mercedes Benz

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:34 ,

Tauran

Historiku i makinës

420 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:34 ,

Tauran

Historiku i makinës

420 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:34 ,

Tauran

Historiku i makinës

420 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:34 ,

Tauran

Historiku i makinës

420 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:34 ,

Tauran

Historiku i makinës

420 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:34 ,

Tauran

Historiku i makinës

420 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:30 ,

Sprinter FURGON 200 CDI

Historiku i makinës

450 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 22:13 ,

Autobus vario

Historiku i makinës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 22:13 ,

Autobus vario

Historiku i makinës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 13:43 ,

SHITET LAND ROVER FREELANDER

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 11:31 ,

Shitet Styrje 4x4

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:31 ,

Shitet Styrje 4x4

Historiku i makinës

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 12:38 ,

Shitet Land Rover Discovery TD5

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 12:28 ,

Shitet

1 000 EUR

11 Maj 18:00 ,

Kamioncin 408

Historiku i makinës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 23:41 ,

Fort fokus

Historiku i makinës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 15:38 ,

Mitsubish Galloper 2.5

Historiku i makinës

3 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 21:40 ,

Frigorifer Moral

2 000 EUR

20 Pri 22:04 ,

Ford Range 2011

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 01:35 ,

Mercedes Benz 190 D

Historiku i makinës

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione