Pogradec | merrjep.al


Sot 08:56 Makina , Pogradec

Mercedes E250 AMG LINE PANORAMA F1 FULL Nderrohet

15 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:55 Makina , Pogradec

Audi A6 3.0 QUATTRO START/STOP F1 FULL NDERROHET

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Makina , Pogradec

Toyota Rav4 D4D 2.2 DIESEL 4x4 2007 Full Perfekt

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:52 Makina , Pogradec

Suzuki Splash 1.0 Benzin-Gas 2009 Xhama te Zinj

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:52 Makina , Pogradec

VW TIGUAN 2.0 TDI PANORAMA AUTOMAT KAMERA FULL

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Makina , Pogradec

VW Caddy 1.9 TDI AUTOMATIK EURO 4 PER INVALIDE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:48 Makina , Pogradec

MAKINA ME QERA DHE SERVIS AUTO

20 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:43 Makina , Pogradec

Toyota Avensis Verso 2.0 D-4D!!

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 Makina , Pogradec

BMW

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 Makina , Pogradec

Mercedes Benz C 200 Avangarde

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:12 Makina , Pogradec

VW CADDY 2006 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 Makina , Pogradec

Sprinter minibuz

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 06:45 Makina , Pogradec

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:39 Makina , Pogradec

mercedes c 250

2 500 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:19 Makina , Pogradec

VW Phaeton - 2008 - Nga Gjermania

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:40 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi per arsye emigrimi

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 22:56 Makina , Pogradec

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 Makina , Pogradec

✅Mercedez-Benz C270 Okazjon

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 Makina , Pogradec

Okazion ! Mini cooper 1.6 b/gaz(stag) 2003

2 518 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Makina , Pogradec

AVANGARD C200 VITI 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:24 Makina , Pogradec

EKLAS VITI 2004 E SAPO ERDHUR NGA GJERMANIA

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:23 Makina , Pogradec

Sprinter

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:18 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C 220 EVO AUTOMATIC 2005 NAFTE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 Shtëpi , Pogradec

SHTEPI PUSHIMI POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 20:56 Makina , Pogradec

Toyota Rav 4

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:38 Makina , Pogradec

C class 200 CDI AVANGARD LUK AMG

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:36 Makina , Pogradec

Shitet mercedes benz nafte dhe honda benzin gas

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Pogradec

Okazion nderrim

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:20 Makina , Pogradec

Ford fokus I 2003 she's nderoj

2 450 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:19 Makina , Pogradec

Shes biciklet me super cmim

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:16 Makina , Pogradec

Okazion Ford Galaxy benzin+gaz 98 shitet.nderrohet

1 666 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:16 Makina , Pogradec

Ml 320 nderrim shitet !!!!!!

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:04 Makina , Pogradec

Reno clio

450 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim