e klas | Pogradec

Automjete , 65

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe e klas,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj e klas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Pri 20:12 ,

E KLAS VITI 2004 DIEZEL 22O MANUAL

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 23:28 ,

C klas w203

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 16:10 ,

E klas 220 naft. Super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 20:56 ,

E klas 220 viti 2001

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 15:41 ,

Mersedez

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 20:23 ,

E klas viti 2004 diezel 220 me marsha

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:09 ,

E KLAS VITI 2004 DIESEL 220

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 21:31 ,

E KLAS VITI 2004 DIEZEL 220 MANUAL

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 21:17 ,

E klas 320

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 17:59 ,

C klas 220 Motor Evo

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 11:32 ,

Vw passat ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 19:59 ,

E KLAS 300D MOTORR PLLAK TURBO AUTOMAT

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 08:51 ,

C KLAS VITI 2OO4 DIEZEL 200 ELEGANCE

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 08:51 ,

E KLAS VITI 2OO4 DIEZEL 200 MARSHA6

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 18:51 ,

C KLAS 220 DIEZEL ELEGANCE

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Gush 09:37 ,

Mercedes Benz C200 CDI EVO/6marsha i diskutushem

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 16:48 ,

Shitet e klas automatik

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 09:37 ,

Benc e klas 220 naft manual.

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Korr 00:02 ,

Shes A class 1.4 benzin gaz super gjendje

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 22:33 ,

E KLAS 220 DIEZEL

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 22:23 ,

C KLAS AUTOMAT 220 DIEZEL

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 07:54 ,

Okazion☑️Shitet ☑️C klas ☑️Viti 2002 ☑️ 220 CDI

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 08:08 ,

opel zafira

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:31 ,

E klas 220 automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:19 ,

Shitet Mercedes Benz c Klas

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 07:08 ,

Okazion Shitet C klas Avangard Viti 2002 220 CDI

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 20:28 ,

E KLAS 220 DIEEZEL

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 06:33 ,

E KLAS 220 DIESEL VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 13:15 ,

☑️Okazion Shitet C klas Avangard Viti 2002 220 CDI

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 08:19 ,

Okazion Shitet C klas Avangard Viti 2002 220 CDI

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 00:58 ,

☑️Okazion Shitet C klas Avangard Viti 2002 220 CDI

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 11:59 ,

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 16:25 ,

Mercedes 270

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 16:50 ,

Mercedez benz S 550 benzin -gaz !!!!

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 21:02 ,

Shitet ose ndrrohet me sharon

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 06:03 ,

b klas automat okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 17:56 ,

Shitet ose nderrim E klas avantgarde 2004 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Tet 13:03 ,

Shitet mercedes benz c klas

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 14:28 ,

Shitet benz 220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Gush 15:40 ,

Shitet mersedes c klas

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 15:23 ,

Mercedes-Benz c klas (okazion 3200euro)

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:54 ,

Mercedes B klas okazion

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 19:48 ,

Mercedes C klas 96 benzin+gaz

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 19:34 ,

E klas 220

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 10:09 ,

Shitet ndrohet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 09:04 ,

shitet dhe mundesi nderrimi

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj e klas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione