apartament | Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj apartament Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:16 ,

APARTAMENT PUSHIMI ME QERA DITORE

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:44 ,

Shitet Apartament

38 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 07:18 ,

Shitet Apartament

Numri i dhomave: 3
17 Pri 15:43 ,

Apartament tushemisht

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
16 Pri 09:15 ,

Toyota corolla verso

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 09:43 ,

Apartament 1+1 60m. Super Okazion!!!

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
14 Pri 21:06 ,

shitet hyrje afer gjiolit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Pri 20:42 ,

Apartament ne Pogradec

66 700 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Pri 10:12 ,

Okazion apartament

40 LEK

Numri i dhomave: 3
05 Pri 09:03 ,

Apartament me hipoteke, ne qender me pamje nga liqeni

51 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
04 Pri 18:13 ,

Shitet apartamenti i mobiluar vetem shitet !!!!!!

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
28 Mar 18:47 ,

Apartament 1+1 ne Pogradec

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Mar 22:48 ,

Shitet apartament 2+1 perballe liqenit

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
24 Mar 23:27 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 20:53 ,

Apartment me qera ne Pogradec

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Mar 13:10 ,

Shitet Apartamet

36 250 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Mar 11:33 ,

Shitet apartamet

36 250 EUR

Numri i dhomave: 5
07 Mar 10:31 ,

Apartment

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Shk 17:29 ,

Shitet Apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Shk 13:17 ,

Shitet Apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Shk 09:04 ,

Shitet Apartamet

36 250 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Shk 11:02 ,

OKAZION Shitet Apartament ne Pogradec

43 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
11 Shk 10:40 ,

OKAZION Shitet Apartament ne Pogradec

43 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
04 Shk 12:19 ,

Shitet Apartamet

36 250 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Shk 15:34 ,

Shitet Apartamet POGRADEC

36 250 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Jan 22:15 ,

Shitet Apartamet

36 250 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Jan 22:26 ,

Apartament me qira Pogradec

Numri i dhomave: 2
19 Jan 10:52 ,

Shes apartament

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Jan 22:55 ,

Apartment me qera ditore ne Pogradec

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
12 Jan 13:55 ,

Shitet Apartament

49 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
11 Jan 20:00 ,

Mercedes Benz C-Classe

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 15:59 ,

SHITET APARTAMENT 1+1 NE POGRADEC

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione