Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi pushimi | Pogradec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi pushimi,kategori,ose vendndodhje Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi pushimi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 17:09 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi 1+1

29 999 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Sht 09:09 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Pogradec

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
07 Sht 01:30 Apartamente , Pogradec

Dhoma & Shtëpi Pushimi

3 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
26 Gush 13:20 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Plazhi Pogradec

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
12 Korr 10:09 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Pogradec

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
06 Korr 20:02 Apartamente , Pogradec

Shtepi Pushimi ne Pogradec

Numri i dhomave: 2
05 Korr 17:07 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi me qera Pogradec

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
05 Korr 12:31 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi Pogradec

Numri i dhomave: 1
03 Korr 09:34 Apartamente , Pogradec

SHTEPI PUSHIMI

Numri i dhomave: 1
02 Korr 17:46 Dhoma , Pogradec

shtepi pushimi

25 LEK / ditë

26 Qer 20:12 Apartamente , Pogradec

Apartament pushimi

40 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Qer 06:52 Shtëpi , Pogradec

shtepi pushimi

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
14 Qer 13:02 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Maj 22:57 Vila , Pogradec

Ideale per agroturizem

450 000 EUR

14 Sht 13:54 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Garzoniere Ofertat e Shtatorit

15 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
26 Gush 11:44 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi Pogradec

Numri i dhomave: 2
11 Gush 10:38 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi afer liqenit

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Gush 10:55 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi me qera

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Gush 10:55 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi me qera

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Gush 08:58 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi me qera

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
29 Korr 18:44 Apartamente , Pogradec

Shtepi pushimi

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
28 Korr 08:36 Apartamente , Pogradec

Dhoma dhe hyrje plazhi ditore ne Pogradec

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
12 Korr 15:42 Dhoma , Pogradec

Shtepi plazhi Pogradec

2 000 LEK / ditë

11 Korr 10:51 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi Garzoniere 20 mije lek nata

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
24 Qer 18:04 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi Pogradec

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Maj 20:31 Apartamente , Pogradec

Shtepi me qera ditore 2+1

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
18 Maj 20:05 Apartamente , Pogradec

shpi pushimi

2 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Maj 13:22 Shtëpi , Pogradec

shtepi pushimi

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
08 Maj 11:37 Dhoma , Pogradec

Shtepi pushimi

1 LEK / muaj

15 Gush 22:15 Apartamente , Pogradec

Apartament ditor

Numri i dhomave: 3
15 Korr 15:14 Dhoma , Pogradec

Shtepi pushimi

2 000 LEK / ditë

28 Nën 17:45 Shtëpi , Pogradec

Shtepi pushimi !!!!

Numri i dhomave: 3
01 Korr 15:00 Shtëpi , Pogradec

SHTEPI PUSHIMI

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi pushimi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione