Përmet

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 17:46
Linku:
,

Mercedes-Benz W124 E Klass

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

07 Jan 20:13 ,

kelcyre

Numri i dhomave: 3
07 Jan 18:25 ,

Shitet objekti 500m2 + obor 500m2

130 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
07 Jan 13:01 ,

Shes fugon

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 08:46 ,

Makin ne shitje

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Dhj 15:26 ,

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 18:33 ,

Volvo C70 D4 Geartronic

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 17:33 ,

Per qef

222 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:53 ,

Volkswagen Amarok 3.0TDI 8-AUT 224PK V6 4MOTION HI

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Dhj 18:47 ,

Shes Opel frontera 4x4

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Dhj 14:38 ,

Makine super, cmim okazion

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:05 ,

Samurai SJ-413

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 18:39 ,

Pastor belg

200 LEK

15 Nën 15:27 ,

Makina Hyundai ix35

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Nën 20:31 ,

bmw

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 07:26 ,

Ford Focus 1.8 tdi 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 19:32 ,

VW passat 1.9 tdi nafte 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 18:27 ,

VW Passat 1.9 tdi dizel 2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 10:30 ,

Electrolux

200 000 LEK

31 Tet 08:59 ,

Makin ne shitje

2 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Tet 23:19 ,

OKAZION

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione