Përmet

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Maj 13:33 ,

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 08:18 ,

Kawasaki

1 LEK

Viti: 2002
03 Maj 16:19 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 15:39 ,

Shitet Mercedes Benz E 270 per arsye mosperdorimi

4 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 13:17 ,

permet

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Pri 10:26 ,

VW Touran 1.9 tdi

5 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 11:17 ,

Shitet BMW 318 i

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:35 ,

Chipsa

20 Mar 16:34 ,

Citroen Jampy

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Shk 09:27 ,

Pjes kembimi land rover

1 111 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 20:29 ,

Shitet

500 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 19:21 ,

Mercedes A 170

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 14:13 ,

mercedes benz

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Shk 17:59 ,

Mercedes E220 CDI dizel

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 21:23 ,

Makine ne shitje

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 15:33 ,

Mercedes 220 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 15:21 ,

Shitet per arsye emigrimi

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Jan 17:22 ,

MITSUBISH

4 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 10:32 ,

Dhi race

125 LEK

23 Jan 12:44 ,

Dhi race

130 LEK

20 Jan 20:50 ,

Motor

600 EUR

18 Jan 18:20 ,

Volswagen sharan

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 17:40 ,

gjendja shum e mir

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 13:22 ,

Mercedes benx

5 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione