Përmet

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 17:46
Linku:
,

Mercedes-Benz W124 E Klass

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

30 Korr 16:19 ,

Mercedes benz ml 270

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 15:36 ,

Mercedes-Benz ML 500 4Matic 7G-TRONIC

3 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 12:18 ,

Shitet Fiat Brava

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 10:29 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 19:37 ,

yaris 1.4d manual

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 14:29 ,

Mini

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 09:49 ,

Shitet bmw seria 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 10:22 ,

Okazion Audi A4

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 16:21 ,

Ford Mondeo 2016

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 09:39 ,

U shit flm merjep

2 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Korr 00:08 ,

Shitet ose nderohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 23:48 ,

Permet

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:10 ,

Kelcyre

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Qer 01:22 ,

Mercedes Benz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 14:13 ,

Mercedes Benz Ml 270

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:17 ,

Mercedes Benz A Class - A170 CDI ne Shitje

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 21:46 ,

Everest

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 09:47 ,

Apartament

30 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Qer 20:42 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 20:31 ,

Nissan shitet okazion

2 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 10:00 ,

Mercedes

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Maj 02:23 ,

opel astra

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 01:56 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 13:33 ,

Okazion

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 08:18 ,

Kawasaki

1 LEK

Viti: 2002
03 Maj 16:19 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 15:39 ,

Shitet Mercedes Benz E 270 per arsye mosperdorimi

4 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione