Përmet

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Përmet,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Pri 17:46
Linku:
,

Mercedes-Benz W124 E Klass

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

29 Nën 12:30 ,

vidhator makita

50 EUR

28 Nën 19:01 ,

Mercedes benc 200 naft

1 800 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 08:23 ,

Vetem shitet nuk ndrohet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 15:07 ,

Shitet per arsye emigrimi !

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:54 ,

Benz A Clase

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 03:54 ,

Benz A Clase

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 07:06 ,

KIA 2000 nafat

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 16:14 ,

U SHIT

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 13:45 ,

Mercedes S Clas 320 pa takse lluksi

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 22:57 ,

Mercedes benz w211

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 13:17 ,

Opel corsa

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 19:05 ,

Opel corsa

1 800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 21:01 ,

Fiat punto

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 20:49 ,

Ford fiesta

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 20:26 ,

Volzvagen sharan

4 500 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 20:59 ,

Fiat seciento 2005

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Tet 23:40 ,

Opel corsa 1.0 2002

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 17:26 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 14:38 ,

Jeep 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 22:11 ,

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 16:51 ,

Iphone 5

50 LEK

30 Sht 13:13 ,

Bmw seria 5

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 12:04 ,

Apartament ne shitje

220 000 LEK

Numri i dhomave: 2
27 Sht 20:53 ,

Shitet automjeti

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 17:52 ,

shitet

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 15:26 ,

Apartament 4-katesh

220 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Sht 12:46 ,

Opel corsa

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 20:01 ,

Renault clio

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 16:00 ,

ford focus 1.8 diesel

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Përmet juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione