Adly , 67
Aprillia , 1
Cube , 1
Aeon , 20
BMX , 1
Aprilia , 407
Baotian , 13
Bashan , 23
Beeline , 2
Benelli , 28
Piaggio , 2
Beta , 8
BMW , 164
Burelli , 5
Cagiva , 9
CFMOTO , 6
CPI , 8
Daelim , 26
Ducati , 119
e-max , 4
E-Ton , 2
Gilera , 139
Honda , 1647
Husaberg , 3
Husqvarna , 15
Hyosung , 18
Italjet , 46
Jawa , 46
Jinling , 15
Kawasaki , 629
Kingway , 4
KTM , 71
Kymco , 297
Lambretta , 5
Laverda , 2
Lifan , 416
Linhai , 1
Luxxon , 7
Malaguti , 235
MBK , 23
Megelli , 1
Motobi , 4
Moto Guzzi , 10
MV Agusta , 13
Mz , 16
Online , 7
Pegasus , 11
Peugeot , 68
PGO , 3
Piaggio , 777
Polaris , 4
Quadro , 4
Rivero , 2
Sachs , 3
Shineray , 26
Skyteam , 7
SMC , 3
Suzuki , 894
SYM , 43
TGB , 4
TM , 3
Triumph , 34
Vespa , 244
Yamaha , 1887
Zero , 2

Sot 20:38 Motoçikleta (mbi 50cc) , Durrës

T Max 500

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Sot 20:21
Linku:
Sportiv , Tiranë

BMW S1000R

11 000 EUR

Viti: 2014
Sot 20:20 Sportiv , Tiranë

SSSUPER

5 800 EUR

Viti: 2009
Sot 20:18 Touring , Tiranë

BMW F800 ST , 2013 !!!!!

4 900 EUR

Viti: 2013
Sot 19:50 Skuter , Elbasan

Shitet scooter okazion

450 EUR

Viti: 2003
Sot 17:49 Të tjera , Durrës

SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
Sot 17:00 Sportiv , Durrës

Motorr 125 me 5 marshe

800 EUR

Viti: 2004
Sot 14:55 Skuter , Krujë

Motor 50

2 000 EUR

Viti: 2004
Sot 13:59 Skuter , Tiranë

Burgman

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Në fillim