Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet Apartament me qira ditore ne qender te Tiranes !

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
23 Sht 13:47
Linku:
Apartamente , Sarandë

APARTAMENT ME QERA DITORE NE QENDER TE SARANDES

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
30 Sht 02:13
Linku:
Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2 Jeronim de Rada, Tiranë. PARK34245

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:29
Linku:
Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT + GARAZH

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Sht 12:25
Linku:
Shtëpi , Tiranë

jepet me qera kati par

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Sot 23:27 Ambiente biznesi Zyra , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Te Fly, Durres 2,000 € /Muaj

2 000 EUR / muaj

Sot 23:05 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 3+1+2 Frosina Plaku, Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 23:03 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:55 Apartamente , Tiranë

Apartament me Qera 2+1+2 Bulevardi I Ri, Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:54 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQEI !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:46 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK UKD!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:43 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE POLIKLINIKES!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:35 Shtëpi , Tiranë

Shtepi per student me qera 150 mij lek dhoma

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 22:33 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Markata, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA! (Te Perfshira Uji,Dri

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:32 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Kazazi, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 22:32 Apartamente , Durrës

Jepet me qera ,super apartament, 3+1+2 , Bllok

Numri i dhomave: 3
Sot 22:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:30 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 22:28 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 3+1+3, Pamje Deti, Vila E Zogut, Durres

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 22:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Pamje Deti ,Durrës

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 22:27 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Currila

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:19 Makina , Tiranë

Makina me Qera ne Rinas,0672136575,makine me qira

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:19 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE RINAS TIRANE,0674545000 MAKINE

30 EUR /

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ISH PARKU

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:11 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 BLLOK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 22:08 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vila E Zogut, Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:03 Makina , Tiranë

Makina me qera ne tirane rinas renta car

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:02 Makina , Tiranë

MAKINA ME QERA NE TIRANE RINAS,0692068484,RENTACAR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:47 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) Free after September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:44 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE ILIRIA!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 21:43 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sot 21:39 Ambiente biznesi Dyqane dhe Trafika , Tiranë

DYQAN ME QERA 54 M2 MISTO MAME

500 EUR / muaj

Sot 21:39 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Sot 21:29 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:26 Ambiente biznesi Zyra , Durrës

Qera, Ambient Biznesi, Pranvera, Durrës

1 500 EUR / muaj

Sot 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

vw caddy me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:26 Dyqani Makina , Tiranë

Makina me Qera

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:25 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 3+1+2T+2 BALLKONE ME QIRA NE QENDER TE DURRESIT,

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë.

630 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:23 Vila , Tiranë

QIRA, VILE 3KATESHE, REZIDENCA COLOMBO 2, TEG

1 800 EUR / muaj

Sot 21:23 Apartamente , Tiranë

Qira, Ambient per Zyra, Qatar Center, Zogu i ZI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament për zyra, Rruga e Elbasanit, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:23 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Garden Building Residence

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione