Mallakastër

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Mallakastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mallakastër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 08:54 ,

Opel Astra ne gjendje shume te mire!

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:01 ,

vaj ulliri

5 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 10:42 ,

Makina shitet per arsye emigracioni cmimi i diskutushem 3300

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:23 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:32 ,

Shitet Ford Galaxy

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 12:09 ,

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:32 ,

ps 3 me 5 leva

180 LEK

03 Mar 20:32 ,

ps 3 me 2 leva

150 LEK

03 Mar 13:49 ,

shitet opel zafira

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 12:30 ,

golf 4. gaz bezin okazion

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 11:45 ,

Okazjon

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 11:59 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:07 ,

Opel Astra ne gjendje shume te mire

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 08:38 ,

Shitet shtepi private ne ballesh

13 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
01 Mar 18:34 ,

Okazion ford focus

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 18:58 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 19:06 ,

okazionnn shitet c class

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 23:54 ,

Volkswagen Caddy Maxi 2011

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 23:09 ,

Shitet w124 e200 naft

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Shk 22:16 ,

Toyota Auris

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 15:07 ,

Shite Benz Viano

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 09:06 ,

okazion

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Mallakastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione