Malësi e Madhe

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Malësi e Madhe,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Malësi e Madhe ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Qer 15:57 ,

Shitet citroen c3

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Qer 17:26 ,

MINI Cooper Automatike

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 23:32 ,

Shitet ford fucus 1.8

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 15:10 ,

Mercedez benz 220

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 22:23 ,

Shitet kamioncine

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 13:01 ,

Volvo v40 1999 1200 Euro

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 20:53 ,

Audi A6 dizel

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 13:19 ,

Mercedes-benz c class

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 03:41 ,

Shitet W123 me motor 240d

25 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Pri 10:44 ,

BMW 318 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 13:42 ,

Renault megane per pjes

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 21:20 ,

Fiat ducato

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 04:15 ,

Shitet

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 17:30 ,

Mercedes C-Class 220 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 14:38 ,

BMW x5 M

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 11:55 ,

Alfa romeo

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 11:14 ,

Mercedes Benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 21:46 ,

VW Sharan 1.9tdi

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Malësi e Madhe juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione