Dje 20:03 Makina , Durrës

Porsche Cayman S <(*)****SHITET/NDERROHET****<(*)

32 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 19:19 Makina , Elbasan

Porsh cayenS 4.8

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 11:13 Makina , Tiranë

Porsche Cayman S 3.4-BENXIN-MANUAL-V-07-08

18 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 10:53 Makina , Tiranë

Porsche cayenne

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 21:36 Makina , Tiranë

Porsche Cayman benzin

30 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 11:15 Makina , Durrës

shitet dhe ndrohet

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim