19 Gush 19:55 Makina , Pogradec

Opel 1.5turbo motor isuzu

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Korr 12:19 Shitorja Makina , Durrës

Kadett 1960-1965 1.0 prodhim jasht serie

8 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: > 500 000
06 Qer 22:36 Makina , Tiranë

Opel Kadet

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 19:44 Makina , Elbasan

Shes opel kadet

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 11:05 Makina , Elbasan

Okazion

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:50 Makina , Korçë

opel kadet 1.4 benzin

1 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Qer 20:50 Makina , Elbasan

Opel kadet kabrio 200benxin dhe nderrim

2 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 20:51 Makina , Tiranë

Opel Kadett benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Jan 13:24 Makina , Krujë

Opel Kadett 1.6

280 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Dhj 14:54 Makina , Tiranë

Opel Kadett benzin+gaz

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 17:21 Makina , Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 12:26 Makina , Elbasan

Opel Kadett -92 1.7 nafte

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim