21 Dhj 09:25 Makina , Tiranë

Hyundai Grandeur (Vetem Gaz)

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Nën 17:59 Makina , Durrës

Makineri prerse asfalti dhe betoni

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim