18 Qer 23:04 Makina , Berat

Ford B-Max

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Qer 22:31 Makina , Bulqizë

fiat

2 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 17:42 Makina , Tiranë

Okazuon Ford B-max ( makine kompanie ) 7999 €

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Tet 10:47 Makina , Tiranë

OKAZION Ford B-Max me vetem 35,000 km dhe vit 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Gush 18:09 Makina , Tiranë

Okazion

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Gush 12:48 Makina , Tiranë

OKAZION

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 22:36 Makina , Dibër

Dua te shes

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 13:23 Makina , Tiranë

Shitet Ford B Max 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Tet 20:30 Makina , Tiranë

Ford fjesta kamjo automatike cmimi800€

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 17:09 Makina , Tiranë

Ford Bmax

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 15:45 Makina , Vlorë

Okazion Ford focus 1850 euro

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 15:15 Makina , Fier

Ford Fiesta benzin 1.4

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim