Gjithë Shqipëria | Automjete | Makina | Fiat | 130 | merrjep.al

16 Korr 23:15 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 08:04 Makina , Korçë

Makin mbjellse

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 07:29 Makina , Tiranë

Fiat Junior 1978 per relike

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 19:04 Makina , Krujë

Makina

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Jan 17:04 Makina , Lushnjë

fiat

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 20:18 Makina , Durrës

E komunizmit per drejtor

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Maj 14:04 Makina , Durrës

Fiat 130 benzin

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 21:08 Makina , Durrës

Makin drejtoresh dhe minister

2 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 19:18 Makina , Durrës

Polski fiat e sjell nga bullgaria

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 17:57 Makina , Durrës

Makin e viteve 80 drejtoresh

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 20:35 Makina , Lezhë

Fiat 130 benzin

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 08:16 Makina , Durrës

Fiat polak e vetmja ne xhiro

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 20:08 Makina , Durrës

E bukur e vecant unike

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 10:19 Makina , Durrës

Makin kryetaresh komiteti

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 12:00 Makina , Durrës

Makin drejtoresh dhe kryetaresh

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Mar 17:38 Makina , Durrës

Makin ministrie

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Shk 20:54 Makina , Tiranë

U Shit Fiat 128 Flm merrjep.al

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Jan 16:43 Makina , Durrës

Fiat polski

Viti: 1980
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Jan 16:51 Makina , Librazhd

Bb

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 08:10 Makina , Durrës

Fiat i komunizmit

Viti: 1980
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Dhj 09:06 Makina , Durrës

Fiat 130 Makin e komunizmit

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Dhj 11:19 Makina , Durrës

Fiat i komunizmit

3 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Nën 10:22 Makina , Durrës

Fiat 500 antike

4 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Nën 18:25 Makina , Durrës

Makin socializmi

3 200 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 21:01 Makina , Tiranë

Fiat 130 dizel -80

7 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim