08 Qer 18:11 Makina , Durrës

Okazion 6700 euro

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 12:44 Makina , Tiranë

BMW Seria 1

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 18:03 Makina , Tiranë

Shitet dhe nderrohet

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 20:43 Makina , Tiranë

Bmw seria 1

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 15:00 Makina , Durrës

Bmw 118

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 17:24 Makina , Tiranë

BMW 118d -06

7 989 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 22:51 Makina , Tiranë

BMW 118d -07

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 16:54 Makina , Fier

BMW 118D 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 18:54 Makina , Fier

e mir

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 19:19 Makina , Durrës

BMW 118 seria 1

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Jan 01:21 Makina , Tiranë

BMW 118 -07

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 12:20 Makina , Tiranë

BMW 118 -07

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Dhj 21:12 Makina , Dibër

BMV118

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 08:12 Makina , Durrës

BMW 118 D -08

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 14:56 Makina , Tiranë

BMW 120D FULL OPTION -08

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim