22 Maj 21:52 Makina , Kurbin

Spic Gjerman

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 08:28 Makina , Fier

Vegla pune1 milion

10 000 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Shk 12:58 Makina , Berat

ALFAROMEO

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 17:51 Makina , Elbasan

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 06:43 Makina , Bulqizë

Fjxnxbhxiek

200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 19:05 Makina , Tiranë

Shes

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Gush 18:22 Makina , Fier

Goma dhe disje 4

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 09:23 Makina , Berat

alfa romeo

3 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim