Gjithë Shqipëria | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Markë tjetër | VW LT | merrjep.al

11 Shk 14:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Lushnjë

Fugon VW

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim