Gjithë Shqipëria | Automjete | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | merrjep.al


Sot 13:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Tiranë

Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim