Lushnjë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lushnjë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Maj 22:42
Linku:
,

Shitet Mercedes E350 CDI Automatik Full , Avangarde

10 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:42
Linku:
,

Shitet Mercedes Benz E350 Bluetech Mega Full

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:23 ,

✅Toyota RAV4 start stop automat✅

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:23 ,

✅Mercedes c220 automat Baxha ✅

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:22 ,

✅Mercedes e320 avangard ✅

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:20 ,

MERCEDES BENZ E-CLASS 2013 OKAZZZIOOONNN!!

1 234 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Ford C-Max 1.8 Benzine 2009 Manual

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 ,

Shitet Audi A4 2007 2.0 TDI Nafte Automatike 7G

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 ,

VW CADDY 1.6 BENZIN+GAZ,,VITI 05��������

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:08 ,

VW GOLF 5,1.9 TDI,VITI 2007,SUPER MJET����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:08 ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE VITI 2009 SUPER

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 ,

TOURAN 1.9 TDI VITI 2008 SUPER GJENDJE����

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:06 ,

TOYOTA RAV 4,VITI 2007 MOTORR 2.2 NAFTE������

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:06 ,

VW TOURAN 1.9 TDI,VITI 2008,,AUTOMATIK����

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:05 ,

HOVER 4×4 2.4 BENZIN+GAZ ,,VITI 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:05 ,

E KLAS 220 CDI,,VITI 2005 AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 ,

OPEL ASTRA 1.7 NAFTE ,VITI 2006 SUPER������

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 ,

C KLAS C 200 CDI,,VITI 2007,,������������

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:04 ,

Mercedes E220 EVO

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:00 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2008 SUPER GJENDJE.

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 ,

MERCEDES BENZ C 220 EVO* FUNDI 2006I SAPO ARDHUR

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:48 ,

mercedes benz Glk 220 4 matic

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:46 ,

Mercedes Benc Sprinter 316 CDI 2.2 Sapo Ardhur 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:45 ,

Mercedes Benc Sprinter 313 CDI 2.2 Sapo Ardhur 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:39 ,

Audi-A3

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 ,

Seat-Altea

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:38 ,

Wolkswagen- golf-6

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

Toyota-yaris

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:37 ,

Ford-Focus

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 ,

Wolkswagen-Golf-5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Toyota-Yaris

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:36 ,

Toyota-Rav4

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

Toyota-Rav4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 ,

Nissan-Qashqai

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:35 ,

Wolkswagen-golf-5

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

Golf 5 look gti

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:31 ,

Audi a4

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:30 ,

Golf 5

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:22 ,

OKAZION//////Toyota yaris Benzin Sapo Ardhur 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:21 ,

Toyota Yaris Start Stop 1.3 Benzin Sapo Ardhur 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:19 ,

Ford Fuzion 1.4 naft Sapo Ardhur 2007

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:18 ,

Makina Toyota rav4

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:17 ,

Volzvagen caddy 1.9 diesel Sapo Ardhur 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:17 ,

Golf 5 GTI

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:15 ,

Golf 6 1.6

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:06 ,

❌Mercedes Benz❌ C220 W204 automat

6 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:04 ,

AUDI A3 2.0 TDI 2006 PANORAM Sapo Ardhur Ndrrohet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione