Lushnjë | MerrJep

Sot 01:12
Linku:
Makina , Lushnjë

shitet

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:45
Linku:
Makina , Lushnjë

Shitet sharan 6+1 vende nderohet me fugon Vito

2 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

18 Tet 18:35 Makina , Lushnjë

Okazion fiat brava viti 2000 letrat dhe 1 jav ka

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 18:05 Makina , Lushnjë

Fiat multipla

90 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 15:45 Makina , Lushnjë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 15:00 Makina , Lushnjë

Okazion , super Toyota Auris 2.0 Diesel VP 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 14:08 Makina , Lushnjë

VW TOURAN 1.6 BENZIN GAZ

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Tet 11:53 Apartamente , Lushnjë

Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
18 Tet 09:45 Makina , Lushnjë

Shitet mercedes benc evo 280 cdi

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 07:16 Makina , Lushnjë

golf 5 1.9 naft

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 22:29 Makina , Lushnjë

Shitet urgjent per arsye emigrimi

45 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim