Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung 9 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:29 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

����2012 TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

EVO 320 NAFTE SUPER FULL

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

����AUDI Q5 S-LINE ZVICRA��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

2016 AUDI A6 3.0 NAFTE��

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

��2015 VW GOLF 7 DSG��2.0 NAFTE��

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

��AUDI A4 NAFTE 2014 AUTOMAT ��

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:48 Makina , Lushnjë

����TOYOTA AURIS HYBRID AUTOMAT ZVICRA��

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 18:25 Makina , Lushnjë

OKAZION!!! Mercedes Benz E200 Kompresor

5 200 EUR

29 Maj 09:26 Shtëpi , Lushnjë

SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE

Numri i dhomave: 3
25 Maj 16:20 Makina , Lushnjë

��VW TIGUAN 2.0 NAFTE AUTOMAT

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 17:06 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 Diesel perfekt

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:52 Vila , Lushnjë

Vile me qera okazionnn!!

450 EUR / muaj

25 Pri 10:51 Makina , Lushnjë

2013 PASSAT FULL OPTION��

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 12:20 Makina , Lushnjë

��AUDI A4 2010 S LINE SUPER FULLL ��

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 09:03 Makina , Lushnjë

��2014 AUDI A5 S-LINE��

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Dhj 10:57 Makina , Lushnjë

Okazion Ford Fiesta 2009 1.4 Benzin Gaz Super gjendje

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 10:41 Makina , Lushnjë

��FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 12:03 Telefona celular , Lushnjë

Ndrrohet iphone x

18 Shk 23:46 Makina , Lushnjë

shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 09:59 Makina , Lushnjë

Shitet Opel Meriva 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 00:36 Makina , Lushnjë

BMW X 3

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 12:20 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz C220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:17 Makina , Lushnjë

Toyota Yaris 1.4 Naft Automat

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 15:30 Makina , Lushnjë

OKAZION Mercedes Benz E280 Naft automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 15:30 Makina , Lushnjë

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 13:21 Makina , Lushnjë

BMW X5

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 12:18 Telefona celular , Lushnjë

Samsung galaxy A6 2018

15 000 LEK

14 Korr 23:43 Makina , Lushnjë

Mercedes vito Furgon diesel

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:23 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz Avantgarde C220 EVO Automat

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 13:35 Makina , Lushnjë

Ford Focus 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 00:16 Makina , Lushnjë

OKAZION PER PAK DITE*******************^€€€€€

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 23:34 Telefona celular , Lushnjë

Samsung Galaxy s5

15 000 LEK

25 Nën 08:29 Telefona celular , Lushnjë

Okazion Samsung

120 LEK

15 Nën 17:36 Telefona celular , Lushnjë

Telefon

120 LEK

27 Jan 13:52 Telefona celular , Lushnjë

Samsung Galaxy S5 Neo

26 000 LEK

07 Mar 23:16 Telefona celular , Lushnjë

Samsung Galaxy s5

300 EUR

07 Jan 13:11 Telefona celular , Lushnjë

telefon

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

samsung 9 samsung 9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione