Dje 23:13 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepia OKAZION !

58 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 7
Dje 20:54 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepi

52 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Gush 17:27 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

40 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
15 Gush 10:30 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private ne Lezhe

150 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
10 Gush 23:17 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepi

52 EUR

Numri i dhomave: 3,5
05 Gush 10:05 Shtëpi , Lezhë

OKAZION APARTAMENT SHENGJIN

450 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Korr 22:05 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera shtepi ne zonen e shengjinit

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Qer 19:38 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
29 Qer 09:27 Shtëpi , Lezhë

apartament

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Qer 12:46 Shtëpi , Lezhë

TOKE 1200 M2 + SHTEPI NE AUTOSTRADE LEZHE

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
14 Qer 12:32 Shtëpi , Lezhë

Shtepi me hipotek ne Lezhe

82 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
08 Qer 18:48 Shtëpi , Lezhë

Japim shtepia dhe zyra me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
30 Maj 01:11 Shtëpi , Lezhë

Shtepi private lezhe

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Maj 11:09 Shtëpi , Lezhë

dere duralumini me shine

100 LEK

Numri i dhomave: 1
22 Maj 22:17 Shtëpi , Lezhë

Super Apartament Pushimi ne Shengjin (Pamje Deti)

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Pri 20:24 Shtëpi , Lezhë

Shitet Shtepi Private +15 Dylym Toke !

450 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
27 Pri 20:18 Shtëpi , Lezhë

SHTËPI DY KATE...

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
27 Pri 17:11 Shtëpi , Lezhë

Shitet dhe nderrohet shtepi private.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Pri 23:30 Shtëpi , Lezhë

Shtepi 3+1

Numri i dhomave: 4
25 Pri 19:18 Shtëpi , Lezhë

Objekti: 2kt Sherbim dhe 3kt Banim

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
25 Pri 10:24 Shtëpi , Lezhë

Shtepi ne plazhin e Shengjinit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Pri 15:41 Shtëpi , Lezhë

Shtëpi banimi ne Lezhe

65 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
08 Pri 13:31 Shtëpi , Lezhë

Shtepi banimi

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Pri 17:11 Shtëpi , Lezhë

shtepi banimi

Numri i dhomave: 4
24 Mar 20:22 Shtëpi , Lezhë

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 2
18 Mar 23:05 Shtëpi , Lezhë

Shes dy shpi

225 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Jan 09:26 Shtëpi , Lezhë

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
20 Jan 22:44 Shtëpi , Lezhë

OKAZION SHITET SHTEPIA

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Jan 12:30 Shtëpi , Lezhë

shitet shtepi

100 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
25 Dhj 15:47 Shtëpi , Lezhë

Apartament

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
19 Dhj 20:41 Shtëpi , Lezhë

Okazion

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 18:31 Shtëpi , Lezhë

Shitet shtepi

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Në fillim