Shtepi | Lezhë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi,kategori,ose vendndodhje Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 15:05 ,

Shitet shtepi plazhi

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
18 Pri 13:18 ,

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Pri 13:03 ,

Shtepi shitet ose nderrohet.

35 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Pri 11:06 ,

Shtepi private 2+1.

75 000 EUR

11 Pri 19:24 ,

Shitet

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
06 Pri 13:41 ,

shes shtepi 2 kateshe

1 LEK

Numri i dhomave: 8
29 Mar 17:06 ,

Shtepi Pushimi

2 200 EUR

27 Mar 10:41 ,

1+1 ne shengjin

28 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
23 Mar 17:39 ,

Mercedes-Benz E class 220

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 22:06 ,

Shitet Shtepi me hipotek

84 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
03 Mar 14:00 ,

Shtepi banimi + toke

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
21 Shk 11:37 ,

shtepi 1 kateshe

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
03 Jan 14:21 ,

OKAZION vetem per pak dit

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Jan 12:57 ,

Shitet Shtepi

52 EUR

Numri i dhomave: 3,5
28 Dhj 06:35 ,

Shtepi ne Lezhe

85 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
25 Dhj 15:25 ,

SHTEPI NE SHITJE

Numri i dhomave: 8
30 Tet 10:23 ,

SHTEPI 3+1 LEZH

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
10 Tet 18:39 ,

Toke

28 000 EUR

04 Tet 21:15 ,

Shitet shtepi private e hipotekuar

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Sht 12:33 ,

Shitet okazion

Numri i dhomave: 5
10 Sht 00:17 ,

Shpi

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Sht 18:42 ,

Shes Shtepi me toke. Ishull Lezhe

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione