Ford fiesta | Lezhë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta , kategori , ose vendndodhje Lezhë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:09 ,

Shitet Ford fiesta 1.2 benzin 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 14:40 ,

Ford fiesta 1.6 nafte 2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 14:37 ,

Ford fiesta 1.4 nafte 2010

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 12:14 ,

Ford Fiesta 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 10:05 ,

Shes ford fiesta 2008 nafte super gjendje 1 perdorues

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 20:10 ,

Ford fiesta

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 21:01 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 19:57 ,

Ford Fiesta 1.4 Tdci

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 18:34 ,

Fordi fiesta

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 18:26 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 21:20 ,

shitet

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Nën 18:16 ,

Ford fiesta 2008 1.6 tdci

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 23:08 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Sht 15:43 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 22:02 ,

Ford fiesta 1.4 benzin gaz

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 12:59 ,

Ford Fiesta

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 11:00 ,

Fiat Doblo me Letra te paguara deri ne korrik 2021

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 10:51 ,

okazion

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 15:52 ,

okazion

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 11:41 ,

Dhoma Plazhi

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
29 Pri 15:36 ,

Shitet Ford Fiesta 1.6 Naft

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 15:06 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 21:03 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 05:32 ,

Ford Fiesta dizel

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 22:49 ,

Ford Fiesta 1.6

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 09:37 ,

Ford fiesta

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Shk 16:28 ,

Ford

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 11:04 ,

Ford fiesta

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 20:04 ,

Ford Fiesta 1.7 nafte

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 10:32 ,

Ford shum ekonomik

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 08:46 ,

Shitet Ford Fiesta

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 08:46 ,

Shitet Ford Fiesta

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 08:46 ,

Shitet Ford Fiesta

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 21:31 ,

okazion

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 21:23 ,

Ford Fiesta

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 10:32 ,

Fordi

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 09:32 ,

Fordi

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 00:32 ,

Okazion BMW 645 cabrio

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Nën 15:34 ,

okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 09:42 ,

Ford Fiesta benzin

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 18:08 ,

SHITET FORD FIESTA 1.2 BENZINE.OKAZION!

230 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Sht 17:28 ,

SHITET PEUGETO 307 PORTOBAGAZH. OKAZION!

230 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 17:20 ,

SHITET PEUGETO 307. OKAZION!

230 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 18:16 ,

FORD FIESTA

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Korr 20:03 ,

shitet 1.4 benzin gaz

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Korr 15:27 ,

shitet benzin gaz fiesta 2010 edhe ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim