Kurbin

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Mar 13:19 ,

Opel Zafira . Cmimi 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 21:46 ,

Eclas EVo

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:00 ,

Shitet

150 LEK

20 Mar 12:42 ,

SHITET FORD FOCUS

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 17:20 ,

Mercedes benc E270 full

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 12:19 ,

Fiat punto

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Mar 12:11 ,

Mercedes benz E200

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Mar 21:32 ,

shitet per arsye mosperdorim

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 21:11 ,

Shitet per pjes

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 20:51 ,

Shitet Ford fokus 1.9 nafte

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:41 ,

SKODA

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 16:13 ,

Okazion

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 11:40 ,

Ford fiesta 1.6 nafte 2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 09:31 ,

Shitet

300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 19:02 ,

Shitet ford tranzit connect LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 14:40 ,

OKAZION

150 EUR

17 Mar 14:20 ,

Shitet Mercedes Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 14:00 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 06:27 ,

Shitet ford tranzit connect 1.8 Tdci LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:25 ,

Ford tranzit connect 1.8 tdci LX

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 10:25 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:36 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:35 ,

opel astra

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 10:00 ,

Shitet ford tranzit connect

4 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 09:46 ,

Fiat

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:28 ,

Fordi

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 22:35 ,

Mercedez Benz Sprinter 2002 OKAZION

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 22:27 ,

Mercedes Benz frigorifer motorr 250

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 22:27 ,

Mercedes Benz E250 1994 OKAZION

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:41 ,

Shitet ford tranzit connect

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 21:07 ,

Okazion..!!!!

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione