Kurbin

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 09:51 ,

Golf 5 GTI ABT

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:32 ,

Okazion grande punto 1,3 naft 2008 i diskutushem

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 23:09 ,

Raki rrushi

4 000 LEK

09 Pri 15:35 ,

Mercedes Benz 220 cdi 2003

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:03 ,

��NISSAN NAVARA��

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Pri 12:03 ,

��AUDI S5��

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 11:51 ,

��AUDI A4��

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 11:51 ,

��C CLASS��

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 10:47 ,

Skoda Octavia 1.6 nafte 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 10:43 ,

Skoda Octavia 1.6 nafte 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 07:09 ,

Shitet mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 22:25 ,

VW Bora 1.9 nafte TDI

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 20:21 ,

C-Class 220 CDI

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 18:54 ,

Okazion 1:3 naft 2008 letra i vit cmimi i diskutu

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 18:14 ,

Shitet C Class 203

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 14:34 ,

Skoda

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 12:53 ,

Okazion. Shitet Ford Transit. viti 1995

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 08:40 ,

okazin

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 19:11 ,

Mervedez Benz C220CDI

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 18:11 ,

Okazion 1:3 naft 2008 letra i vit cmimi i diskutu

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 18:10 ,

audi a8 3.0 nafte quatro 04 super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:33 ,

Motorr 100cc

450 LEK

Viti: 2020
06 Pri 06:07 ,

Shitet

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
05 Pri 21:44 ,

Toyota aygo

3 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Pri 20:02 ,

Shitet ford tranzit connect LX 1.8

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 16:42 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 15:22 ,

Peugout 207

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 12:01 ,

Touran okazion

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 09:23 ,

touran 1.9naft 6marshe sapo ardhur me dogan

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:13 ,

w203 evo 220 automat me dogane te paguar

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Pri 14:05 ,

Qen

150 LEK

04 Pri 11:44 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

3 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 17:12 ,

Okazion Ford fiesta 1.2 benzin 850€

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione