Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 11:45
Linku:
Të tjera , Kurbin

rafte metalike

3 EUR

29 Nën 09:12
Linku:
Makina , Kurbin

touareg ne shitje okazion

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

16 Nën 16:08 Makina , Kurbin

✅ Ford Mondeo 2.0Tdci Automat ✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:34 Të tjera , Kurbin

Tranxhe

10 000 EUR

15 Nën 18:11 Telefona celular , Kurbin

Iphone 8 plus 256 g

130 LEK

14 Nën 22:25 Makina , Kurbin

C class

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 21:21 Makina , Kurbin

shitet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 18:40 Shtëpi , Kurbin

Shitet shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Nën 01:07 Makina , Kurbin

C class

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:35 Makina , Kurbin

C class

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 16:44 Shtëpi , Kurbin

shitet shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Nën 07:52 Makina , Kurbin

Shitet mercedes benc

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 12:22 Makina , Kurbin

Audi A4 2.0 Nafte, viti 2011

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 20:38 Makina , Kurbin

Mitsubishi L200 per pjes kembimi

123 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Nën 20:38 Makina , Kurbin

Mitsubishi L200

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 20:37 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per foristrada 4x4

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 20:37 Makina , Kurbin

Pjes kembimi per makina 4x4

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Nën 17:14 Makina , Kurbin

C class

13 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 16:00 Makina , Kurbin

!OKAZION!Skoda Fabia 2008 ne shitje

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 13:40 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter 19+1

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
10 Nën 13:33 Makina , Kurbin

S Clas

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Nën 12:28 Apartamente , Kurbin

Apartament

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
09 Nën 11:02 Makina , Kurbin

golf 5 automat DSG

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 13:34 Makina , Kurbin

OKAZION SHITET MAKINE SKODA FABIA

250 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Nën 12:43 Makina , Kurbin

Okazion !

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 11:14 Makina , Kurbin

C 220 Munsi nderrimi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 01:00 Kafshë shtëpiake Qen , Kurbin

Shitet Qen Maltez

200 LEK

08 Nën 00:58 Makina , Kurbin

Citroen C3 AUTOMAT 1.4 Nafte

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 16:55 Makina , Kurbin

shitet per arsye emigrimi

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 16:07 Makina , Kurbin

FORD TRANSIT 2011 2.2 Nafte viti 2011 3.5 ton

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Nën 09:16 Makina , Kurbin

Ml per pjese kembimi

123 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Nën 09:15 Makina , Kurbin

Shitet fiat croma 2.4 nafte me targa italiane sig per 6 muaj

2 300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 19:20 Telefona celular , Kurbin

klodi

750 EUR

06 Nën 17:48 Makina , Kurbin

shitet BMW

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 10:38 Makina , Kurbin

Shitet nderrohet pasat cc 2013 2.0 benzine

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 08:36 Pajisje Audio Të tjera , Kurbin

Shiten dy DoubleBass tip JBL

06 Nën 08:35 Pajisje Audio Të tjera , Kurbin

Shiten bokse Electro Voice Tx 500W rms

1 LEK

05 Nën 21:54 Makina , Kurbin

C class

13 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione