Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kurbin

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 11:45
Linku:
Të tjera , Kurbin

rafte metalike

3 EUR


26 Nën 16:50 Makina , Kurbin

OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 16:08 Kafshë shtëpiake Qen , Kurbin

Pastor Belg

400 EUR

26 Nën 13:55 Makina , Kurbin

Fiat punto 1.3 nafte

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 09:27 Tokë/Fusha dhe farma , Kurbin

Toke are 22.000 m2 Kurbin

99 000 EUR Çmimi me zbritje

26 Nën 08:58 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kurbin

Goma

600 000 LEK

25 Nën 13:02 Makina , Kurbin

! OKAZION !

300 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 12:33 Makina , Kurbin

Fiat

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Nën 22:16 Makina , Kurbin

kerkoj makin deri 1 mij euro

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Nën 20:51 Makina , Kurbin

X5 3.5d

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 12:15 Makina , Kurbin

Shes Mercedez Benz C200 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 11:17 Makina , Kurbin

��Shitet��

300 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:53 Të tjera , Kurbin

Pastor belg

100 EUR

23 Nën 21:54
Linku:
Makina , Kurbin

Shitet Pirun 1.8 ton Forklift

5 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 20:53 Tokë/Fusha dhe farma , Kurbin

Jepet me qera

300 EUR

23 Nën 15:39 Kafshë shtëpiake Qen , Kurbin

presa canario ne shitje

700 EUR

23 Nën 14:12 Makina , Kurbin

Shitet Ford Transit 14+1

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:25 Makina , Kurbin

Mercedes benz sprinter

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 21:28 Pjesë këmbimi Të tjera , Kurbin

Motorra kamionash

22 Nën 15:19 Makina , Kurbin

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 15:15 Makina , Kurbin

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 05:16 Dyqani Makina , Kurbin

Cls 320

5 700 EUR

21 Nën 22:48 Makina , Kurbin

golf 6

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 21:56 Makina , Kurbin

golf VII

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 17:53 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Kurbin

Shitet

1 700 LEK Çmimi me zbritje

20 Nën 20:21 Makina , Kurbin

Cls

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 20:14 Makina , Kurbin

Cls

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 05:07 Shërbime Për dasma , Kurbin

Raki

450 LEK

19 Nën 18:52 Dyqani Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kurbin

PJESE KEMBIMI PER 212

123 EUR

19 Nën 18:51 Dyqani Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kurbin

PJESE KEMBIMI PER ML

123 LEK

19 Nën 18:50 Dyqani Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kurbin

PJESE KEMBIMI PER ML

123 EUR

19 Nën 18:48 Dyqani Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kurbin

PJESE KEMBIMI PER ML

123 EUR

19 Nën 18:46 Dyqani Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kurbin

Pjese kembimi per cls

123 EUR

19 Nën 18:45 Dyqani Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Kurbin

PJESE KEMBIMI PER ML

123 EUR

19 Nën 18:06 Shtëpi , Kurbin

Shtepi ne shitje

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
19 Nën 17:48 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Kurbin

Okazion

1 EUR

19 Nën 12:45 Makina , Kurbin

��Shitet Jeep cheroke 2002��

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 05:05 Makina , Kurbin

Opel meriva

4 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 10:41 Makina , Kurbin

⭕️Fiat 500 sport look Abarth⭕️

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione