Kurbin

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Kurbin,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kurbin ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Shk 13:29 ,

Passt Automat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 11:26 ,

Gaz-benzin

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 12:52 ,

Wolsvagen Touran

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 10:54 ,

Shitet Pasat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 21:05 ,

Benz c220 cdi

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 20:42 ,

Opel insigma viti 2009 kamjo automat shitet ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 09:16 ,

��OKAZION⚡ EVO 320��

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 19:39 ,

Shiten bletë

18 000 LEK

20 Shk 00:34 ,

Shitet Ml 280 cdi me mundesi nderrimi Cel 0682787909

9 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 15:05 ,

Okazioan!

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 08:57 ,

Shitet me documenta ne gjendje te mire gjenerike

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 17:41 ,

Wolzvagen fugon

4 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 10:36 ,

Makina shitet per arsye personale . Cmimi i diskutushem mbas

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 10:27 ,

Makina esht shum e mirmbajtur . Cmimi i diskutushem pasi te

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 21:21 ,

Golf V

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Shk 18:36 ,

Opel astra 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Shk 22:32 ,

Okazion��Range Rover SPORT��2.7automat��

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 13:05 ,

Bmw

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 11:18 ,

Shitet Sprinter 312

650 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Shk 04:33 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 19:27 ,

Shitet

5 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 19:57 ,

okazion 1.3 naft multijet i diskutushem

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 18:18 ,

Shitet per arsye emigrimi

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 08:53 ,

Mercedes Benz Benzin - Gaz

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 21:27 ,

okazion 1.3 naft 2008 letra i vit i diskutushem

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 14:04 ,

Okazion...Audi A3 S-line super gjendje. Super full..

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:09 ,

Mercedes Benz

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 17:46 ,

Mercedes vito

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 15:40 ,

Shitet

4 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 19:36 ,

Shes

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 13:58 ,

okazion grande punto 1.3 naft multijet i diskutushem

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 19:35 ,

kerkoj te blej makina per pjes

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kurbin juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione